Porto Theme (1.5.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Author
fa: نویسنده

en: Login
fa: ورود

en: View
fa: مشاهده

en: Details
fa: جزئیات

en: General
fa: عمومی

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Logout
fa: خروج

en: Read More
fa: ادامه...

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Client
fa: مشتری

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Sign Up
fa: عضویت
