Porto Theme (1.5.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Author
kk: Автор

en: View
kk: Қарау

en: Details
kk: Мәліметтер

en: General
kk: Басты
