Porto Theme (1.5.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Author
lv: Autors

en: Login
lv: Pieslēgties

en: View
lv: Skatīt

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: Colors
lv: Krāsas

en: Logout
lv: Iziet

en: Add to Cart
lv: Ielikt grozā

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Client
lv: Klients

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu
