Porto Theme (1.5.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
