Porto Theme (1.5.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
