Porto Theme (1.5.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Author
sv: Författare

en: Login
sv: Logga in

en: View
sv: Visa

en: Details
sv: Detaljer

en: General
sv: Allmän

en: Colors
sv: Färger

en: Logout
sv: Logga ut

en: Tabs
sv: Flikar

en: Client
sv: Klient

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll
