Porto Theme (1.5.1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Author
tr: Yazar

en: Login
tr: Giriş

en: View
tr: Görüntüle

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: General
tr: Genel

en: Colors
tr: Renkler

en: Logout
tr: Çıkış

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Back to list
tr: Listeye dön

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla
