Porto Theme (1.5.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: View
af: Wys

en: Header
af: Hoof
