Porto Theme (1.5.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Search
ast: Guetar

en: Core
ast: Motor

en: View
ast: Vista

en: Header
ast: Encabezáu

en: Details
ast: Detalles

en: General
ast: Xeneral

en: Logout
ast: Zarrar sesión
