Porto Theme (1.5.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Search
az: Axtarış

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Details
az: Detallar

en: General
az: Əsas

en: Tabs
az: Tablar

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin
