Porto Theme (1.5.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Search
bg: Търси

en: Core
bg: Ядро

en: View
bg: Прегледай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Client
bg: Клиент

en: Back to list
bg: Списък

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
