Porto Theme (1.5.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
