Porto Theme (1.5.2) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Core
el: Πυρήνας

en: View
el: Προβολή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: General
el: Γενικά

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Primary menu
el: Κύριο μενού
