Porto Theme (1.5.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Search
fi: Etsi

en: Core
fi: Ydin

en: View
fi: Näytä

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Client
fi: Asiakas

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
