Porto Theme (1.5.2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Author
ja: 投稿者

en: Login
ja: ログイン

en: Search
ja: 検索

en: Core
ja: コア

en: View
ja: ビュー

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Details
ja: 詳細

en: General
ja: 全般

en: Logout
ja: ログアウト

en: Add to Cart
ja: カートへ入れる

en: Tabs
ja: タブ

en: Client
ja: クライアント

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Before Content
ja: コンテンツ後

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: After Content
ja: コンテンツ前
