Porto Theme (1.5.2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Search
ku: گەڕان

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
