Porto Theme (1.5.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy
