Porto Theme (1.5.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Search
ro: Căutare

en: Core
ro: Nucleu

en: View
ro: Afișează

en: Header
ro: Cap

en: Details
ro: Detalii

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Before Content
ro: Înainte de conținut

en: Skills
ro: Competențe

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: After Content
ro: După conținut
