Porto Theme (1.5.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: View
se: Čájet

en: Logout
se: Logge eret
