Porto Theme (1.5.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Core
sk: Jadro

en: View
sk: Zobraziť

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Details
sk: Podrobnosti

en: General
sk: Všeobecné

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
