Porto Theme (1.5.2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Author
sl: Avtor

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Core
sl: Jedro

en: View
sl: Prikaži

en: Header
sl: Glava

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Logout
sl: Odjava
