Porto Theme (1.5.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Author
sq: Autori

en: Search
sq: Kërko

en: View
sq: Shfaq

en: Header
sq: Titulli

en: Details
sq: Hollësi
