Porto Theme (1.5.2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Search
ta: தேடல்

en: Core
ta: கருவம்

en: View
ta: பார்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: General
ta: பொது

en: Logout
ta: வெளியேறு

en: Read More
ta: மேலும் வாசிக்க

en: Tabs
ta: தாவல்கள்
