Porto Theme (1.5.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Search
te: వెతుకు

en: View
te: చూడు

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Details
te: వివరాలు

en: General
te: సాధారణ

en: Logout
te: నిష్క్రమించు
