Porto Theme (1.5.3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Search
ar: بحث

en: Core
ar: النواة

en: View
ar: عرض

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Details
ar: التفاصيل

en: General
ar: عام

en: Logout
ar: خروج

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
