Porto Theme (1.5.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Core
ca: Nucli

en: View
ca: Mostra

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Details
ca: Detalls

en: Logout
ca: Sortir

en: Add to Cart
ca: Afegiu al carretó

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Primary menu
ca: Menú principal
