Porto Theme (1.5.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Details
cs: Detaily

en: General
cs: Obecné

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Read More
cs: Číst dál

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu
