Porto Theme (1.5.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: Search
cy: Chwilio

en: Core
cy: Craidd

en: View
cy: Gweld

en: Header
cy: Pennawd

en: Details
cy: Manylion

en: General
cy: Cyffredinol
