Porto Theme (1.5.3) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Search
da: Søg

en: Core
da: Kerne

en: View
da: Vis

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Details
da: Detaljer

en: General
da: Generelt

en: Colors
da: Farver

en: Logout
da: Log ud

en: Add to Cart
da: Føj til indkøbskurv

en: Tabs
da: Faner

en: Client
da: Klient

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Before Content
da: Før indhold

en: Footer Top
da: Footer top

en: Primary menu
da: Primære menu

en: After Content
da: Efter indhold
