Porto Theme (1.5.3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Search
eo: Serĉu

en: View
eo: Vidu

en: Header
eo: Kaplinio

en: Details
eo: Detaloj

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin
