Porto Theme (1.5.3) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Core
et: Tuum

en: View
et: Kuva

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: Logout
et: Logi välja

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: Tabs
et: Sakid

en: Client
et: Klient

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary menu
et: Peamenüü
