Porto Theme (1.5.3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Search
gl: Buscar

en: Core
gl: Núcleo

en: View
gl: Ver

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Details
gl: Detalles

en: General
gl: Xeral

en: Colors
gl: Cores

en: Logout
gl: Saír

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
