Porto Theme (1.5.3) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Login
he: כניסה

en: Search
he: חיפוש

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Details
he: פרטים

en: General
he: כללי

en: Colors
he: צבעים

en: Logout
he: יציאה

en: Read More
he: המשך...

en: Add to Cart
he: הוספה לעגלת הקניות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Client
he: לקוח

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי
