Porto Theme (1.5.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Login
hr: Prijava

en: Search
hr: Pretraga

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Details
hr: Detalji

en: General
hr: Općenito

en: Logout
hr: Odjava

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
