Porto Theme (1.5.3) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Content
it: Contenuto

en: Author
it: Autore

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: View
it: Visualizza

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Header
it: Intestazione

en: Details
it: Dettagli

en: General
it: Generale

en: Logout
it: Esci

en: Add to Cart
it: Aggiungi al carrello

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore

en: Material
it: Materia
