Porto Theme (1.5.3) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Search
ka: ძიება

en: Details
ka: დეტალები

en: General
ka: ზოგადი

en: Logout
ka: გამოსვლა
