Porto Theme (1.5.3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Porto
kn: ಪೋರ್ಟೊ

en: Size:
kn: ಗಾತ್ರ:
