Porto Theme (1.5.3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Login
lo: ເຂົ້າລະບົບ

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ
