Porto Theme (1.5.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
