Porto Theme (1.5.3) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Search
nn: Søk

en: View
nn: Sjå på

en: Header
nn: Topptekst

en: Details
nn: Detaljar

en: Read More
nn: Les meir

en: Right Sidebar
nn: Høgre sidestolpe

en: Left Sidebar
nn: Venstre sidestolpe
