Porto Theme (1.5.3) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Next
ps: بل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Search
ps: لټون

en: View
ps: ليد

en: Header
ps: سرۍ

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
