Porto Theme (1.5.3) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Content
pt: Conteúdo

en: Author
pt: Autor

en: Login
pt: Entrar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Core
pt: Núcleo

en: View
pt: Mostrar

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Details
pt: Detalhes

en: General
pt: Geral

en: Colors
pt: Cores

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Read More
pt: Leia Mais

en: Tabs
pt: Separadores

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: More Information
pt: Mais informação

en: Footer Top
pt: Topo do rodapé

en: Skills
pt: Capacidades

en: Primary menu
pt: Menu primário
