Porto Theme (1.5.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Author
sr: Аутор

en: Login
sr: Пријављивање

en: Search
sr: Претрага

en: View
sr: Преглед

en: Breadcrumb
sr: Мрвице
