Porto Theme (1.5.3) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Author
uk: Автор

en: Login
uk: Вхід

en: Search
uk: Пошук

en: Core
uk: Ядро

en: View
uk: Перегляд

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Details
uk: Подробиці

en: General
uk: Загальне

en: Colors
uk: Кольори

en: Logout
uk: Вихід

en: Add to Cart
uk: Додати в кошик

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Client
uk: Клієнт

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Live Preview
uk: Швидкий Перегляд

en: Porto
uk: Порту

en: Size:
uk: Розмір:

en: Youtube Video
uk: Відео Youtube

en: Leave a comment
uk: Залишити коментар

en: More Information
uk: Більше відомостей

en: Before Content
uk: Перед вмістом

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: Material
uk: Матеріал

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: After Content
uk: Після вмісту
