Porto Theme (1.5.4) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: Core
hu: Alaprendszer

en: View
hu: Megtekintés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Details
hu: Részletek

en: General
hu: Általános

en: Colors
hu: Színek

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Read More
hu: Bővebben

en: Add to Cart
hu: Kosárba

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Client
hu: Ügyfél

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: More Information
hu: További tudnivalók

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Material
hu: Anyag

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü
