Porto Theme (1.5.4) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Content
id: Konten

en: Author
id: Penulis

en: Search
id: Pencarian

en: View
id: Lihat

en: Details
id: Rincian

en: General
id: Umum

en: Read More
id: Selengkapnya

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Tabs
id: Tab

en: Client
id: Klien

en: Left Sidebar
id: Bilah Sisi Kiri

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Footer Top
id: Bagian Atas Footer

en: Primary menu
id: Menu utama
