Porto Theme (1.5.4) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Login
pl: Zaloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: Core
pl: Rdzeń

en: View
pl: Widok

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Details
pl: Szczegóły

en: General
pl: Ogólne

en: Colors
pl: Kolory

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Client
pl: Klient

en: Back to list
pl: Powrót do listy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Language Switcher
pl: Przełącznik języków

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: Skills
pl: Umiejętności

en: Primary menu
pl: Menu główne
