Porto Theme (1.5.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Search
am: ፈልግ

en: View
am: ትይታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Tabs
am: ትሮች
