Porto Theme (1.5.4) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Search
bs: Pretraga

en: View
bs: Pregled

en: Details
bs: Detalji

en: Colors
bs: Boje

en: Tabs
bs: Tabovi
