Porto Theme (1.5.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Search
eu: Bilatu

en: View
eu: Bista

en: Header
eu: Goiburua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: General
eu: Orokorra

en: Logout
eu: Irten

en: Tabs
eu: Fitxak
